fbpx

שיעורים בזום, תרגילי כתיבה בוואטסאפ, תפילות בפייסבוק לייב, מפגשים מקוונים בין משפחות – ארגוני רשות הרבים התגייסו כדי להקל עליכם עם השהות הממושכת בבית, לתת רגע של מנוחה לנפש ודרור למחשבות במרחב המקוון.

מפגשי לימוד מקוונים קבועים במכון הדר. כל הפרטים כאן.

שבוע עמוס בסדנאות, מפגשים והופעות אונליין בבית אבי חי. כל הפרטים בפייסבוק שלהם.

ארגון ניצנים – יהדות ישראלית גם הוא בנה לו"ז עמוס מפגשים, עם דגש על יצירת תוכן לליל הסדר, שיראה שונה עבור כולנו השנה. פרטים בפייסבוק שלהם.

מגוון שיעורים וירטואליים מדי יום בבית המדרש הוירטואלי של הרבנות הישראלית – מכון שלום הרטמן. קישורים לכל השיעורים באתר חדש ונגיש בקישור הזה.

שיעורים אונליין חינם בבית המדרש של נאוה תהילה:

מפגשים עם הבעל שם – ניגון, לימוד והשראה: ימי שני וחמישי 11:00-12:00. לינק לתיקיה בגוגל דרייב שבה נמצאים המקורות ואליה נעלה את הקלטות השיעורים כדי שתוכלו לצפות גם אם תפספסו שיעור אחד. http://tiny.cc/Besht2020 אנא הרשמו בטופס הזה לקבלת לינק לזום

שיעורי הכנה לפסח באנגלית עם מיכאל קגן – ימי שני ורביעי ב 17:00-18:00. פרטים והרשמה כאן כולל קבלת לינק לזום.

קהילת ציון מקיימת שלוש תפילות ביום בזום ועוד מפגשים שונים:

זמן שחרית 10:00-10:30 תרגולים של גוף ונפש
זמן מנחה 13:00-14:00 הרצאות ומפגשי למידה
זמן ערבית 20:30-21:30 מרחבי תמיכה, סדרת הרצאות אחת, זמן קהילה

ללוח השידורים המלא לחצו כאן. כל המפגשים גם אם הם סדרה, עומדים בפני עצמם גם כיחידה עצמאית. בכל בוקר נשלח מידעון עם המפגשים לאותו יום והלינקים להתחברות לזום לצורך השתתפות.

ארגון גשר והמחנה המשותף מציעים לכם להכיר משפחה אחרת ושונה מכם, בפעילות משותפת ומקוונת. כיף, חינמי, ועל הדרך נכיר גם דעות ותרבות מגוונות בישראל. להרשמה ומידע נוסף לחצו כאן

עוד באותו עניין – גשר מציעים גם מפגש תלמידים מרחוק! המפגש יהיה מונחה על ידי מנחה קבוצות מטעם 'גשר'. מתאים החל מכיתות ח׳ והלאה. פרטים נוספים במייל kehila@gesher.co.il

התנועה הרפורמית מקיימת תפילות בשידור חי בעמוד הפייסבוק שלה. מוזמנים ומוזמנות לעקוב בקישור הזה.

שירה ויראלית – משיב הרוח: קבוצת כתיבה שקטה שבה נשלח תרגילי כתיבה ליצור הפסקה מהשגרה הסוערת אל רגע שקט של נשימה, השראה, יצירה וכתיבה. בכל בקר יישלחו תרגילי כתיבה בהנחיית המשוררת והביבליותרפיסטית אפרת ביגמן (בוגרת המחזור הראשון של כיתת השירה מזמור). להצטרפות לחצו כאן.

הישיבה החילונית בירושלים בפעילות מקוונת לבוגרים ולקהל הרחב. פרטים על אירועים לקהל בפייסבוק הישיבה. יוזמות לבוגרים:

החיידר של בוגרי הישיבה החילונית: מרחב וירטואלי שפתוח כל הזמן ואפשר להיפגש בו תמיד, להזמין חברים לאכול ביחד, להציע איזה שיעור או רעיון או פשוט לראות מי כרגע בחדר.
מה מתי ואיך? שיחת זום 7\24 החל ממחר בבוקר ב-08:00.  זה הלינק וזו הסיסמה: 342083

קישור לתחינה לימי נגיף הקורונה. וגם בפייסבוק.

יוזמת "מתקשרים לסבתא": רגע לפני שנשתגע… מתקשרים לסבא וסבתא! ממש ממש חשוב.
אם בא לכם לשתף בשיחות שלכם אפשר לעשות את זה בעמוד חדש שהקמנו בשביל להזכיר לכמה שיותר אנשים להתקשר לסבא וסבתא. בפייסבוק https://www.facebook.com/time2callgrandude/ או באינסטגרם:https://www.instagram.com/p/B99Bbh6pV6X/?igshid=mdkv57g6mlwi

האסיפה: אנחנו לא חושבים שצריך להעמיס מדי בתוכן, יש הרבה דברים שמסתובבים ברשת. אבל יהיה נחמד להיפגש עם האנשים שאנחנו מכירים ואוהבים, ליצור איזה עוגן קטן ביום, לשמוע איזה דבר תורה קטן ולהרגיש קרובים. מה מתי ואיך? כל יום ב-20:00 (זמן ישראל) ניפגש למשהו קטן כזה בחיידר.

ועוד שני דברים חשובים לסיום:

גייסטאר מבקשים מכם למלא טופס לטובת שולחן עגול במשרד ראש הממשלה להתמודדות עם הקורונה. חשוב!

יש עוד כוח במותניכם? מוזמנים להצטרף למאגר המתנדבים בירושלים. עולות כל מיני בקשות – החל משינוע אוכל לקשישים ועד עזרה בבייביסטר במשפחות חד הוריות. להרשמה לחצו כאן.

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash